Back

O nas

21000
kursantów
170
kursów
100
pozytywnych opini
1500
dyplomów

KIM JESTEŚMY?

Zdobądź zaświadczenie honorowane przez instytucje państwowe i pracodawców zarówno w kraju, jak i za granicą.

Naszą ofertę edukacyjną szczególnie kierujemy do osób operatywnych i samodzielnych, chcących uzyskać konkretną wiedzę i podnieść swoje kwalifikacje. Znajdziecie Państwo propozycję kursów zawodowych, podnoszących jak również uzupełniających kwalifikacje zawodowe. Specjalizujemy się w szkoleniach psychologiczno-pedagogicznych oraz dla nauczycieli.

Kursy internetowe z certyfikatem zwiększą Twoją atrakcyjność zawodową i podniosą Twoją konkurencyjność na rynku pracy

Doświadczenie pokazuje nam, że oferowane szkolenia internetowe, kończące się uzyskaniem certyfikatu, z powodzeniem podnoszą atrakcyjność zawodową i zwiększają konkurencyjność na rynku pracy.

CO ROBIMY?

MojeKursy24.pl – to innowacyjny portal o tematyce szkoleniowej (głównie szkoleń edukacyjnych, terapii, psychologii, pedagogiki). Naszą misją jest prezentowanie szkoleń “na każdą kieszeń” a tym samym współpraca z firmami szkoleniowymi, trenerami – aby uzyskiwać dla przyszłych kursantów zniżki i promocje!

⏩⏩ A może szukasz szkolenia dopasowanego do siebie?

To jesteś w idealnym miejscu! Nasz serwis to miejsce, które będzie skupiać oferty szkoleniowe wraz z rabatami od organizatorów.

MojeKursy24.pl – to darmowa wyszukiwarka szkoleń, prosta i intuicyjna. Bez rejestracji; z łatwym dostępem i kontaktem do organizatorów.

Napisz do nas lub zadzwoń – doradzimy i pomożemy 🙂

📲 511 035 215
📩 kontakt@mojekursy24.pl